Znojemsko.info

INFO: INFORMACE O TRASÁCH

Doporučené mapy

Trasy jednotlivých výletů jsou převážně vedeny po turistických, popř. cykloturistických cestách, jen výjimečně po neznačených stezkách. Vzhledem k rozsahu brožury není možné uvést přesnější itinerář,a proto doporučujeme, aby si turisté pro cesty zajistili některou z následujících map: Podyjí – Thayatal (velká cykloturistická mapa s průvodcem 1:75 000 a 1:40 000 – NP Podyjí) Znojemsko – Retzerland (cykloturistická mapa 1:100 000) Podyjí (turistická mapa 1:50 000 – pro pěší turistiku) Znojemské Podyjí na kole i pěšky (mapový atlas s turistickým průvodcem).

Občerstvení

V textu jsou uváděna jen zařízení, kde se podává jídlo a některá další zajímavá pohostinství, při jejich větším počtu v jednom místě byl proveden výběr podle doporučení místních občanů. Takřka v každé obci je v provozu pohostinství, kde je možné zakoupit nápoje. Bývá však obvykle otevřeno mimo víkend jen v odpoledních a večerních hodinách. Neuvádíme restaurace a hotely v Rakousku.

Upozornění

V textu uváděná dvojciferná čísla znamenají odkaz na turistické, kulturní a další zajímavosti, jejichž abecední seznam je uveden v bloku po trasách.V textu uváděná dvojciferná čísla znamenají odkaz na turistické, kulturní a další zajímavosti, jejichž abecední seznam je uveden v bloku po trasách.

Znojmo - silueta města

Kontakt

Agentura Bravissimo
Václavské nám. 1
Znojmo 669 02
Znojemsko.info na Facebooku Znojemsko.info na Instagram Znojemsko.info na Twitteru Naše videa na Youtube

PARTNEŘI PROJEKTU

© 2002 - 2024 | Provozovatel: Agentura Bravissimo
Veškeré materiály (fotografie, mapy, texty) jsou chráněny autorským zákonem a jejich použití musí být odsouhlaseno provozovatelem webu.
SEO webu sledují SEO nástroje.cz

Seo servis