GAUDEO"> Penziony a restaurace GAUDEO | Znojemsko.info

Znojemsko.info


Penziony a restaurace GAUDEO

Spokojená dovolená na Vranově - to je GAUDEO

Tel: 774 86 98 40
Vranovská přehrada - pláž
E-mail: recepce@penzionygaudeo.cz
www.penzionygaudeo.cz
Kapacita: 88 lůžek
Kapacita stravování: 100 míst

Penziony GAUDEO na Vranovské pláži Vám nabízí komfortní dvoulůžkové a čtyřlůžkové apartmány s možností přistýlky. Každý apartmán má samostatný vchod, balkón a výhled na přehradu.
• Osm dvoulůžkových apartmánů je bezbariérových.
Vlastní vybavená kuchyňka, lednička, mikrovlnná trouba, sprcha, WC, TV-SAT, Wi-Fi, kabel na připojení k internetu, el. topení. Dětská postýlka (včetně matrace a lůžkovin) a vanička k zapůjčení za příplatek, nutno předem objednat.
• Cyklistům nabízíme úschovnu kol.
• Oplocené parkoviště pro hosty je přímo u penzionů.


• Rádi Vás pohostíme v klimatizované Restauraci GAUDEO či na slunečné terase s krásným výhledem na přehradu a pláž. Nabízíme moderní chutné pokrmy i klasickou českou kuchyni a širokou nabídku vín ze znojemské vinařské oblasti.
• V letních měsících (červenec, srpen) je u restaurace otevřena prostorná dětská herna. Zde denně probíhají výtvarné dílničky a animační programy pro děti, jednou do týdne loutkové divadlo. Před hernou je moderní dětské hřiště, dřevěné pevnosti a prolézačky s pískovištěm, lanové centrum a houpačky. Vše je na dosah z apartmánů GAUDEO.
• Prostorná vranovská pláž poskytuje skvělé možnosti pro sport a zábavu od jara do podzimu. Penziony a restaurace GAUDEO, umístěné 150 m nad pláží, Vám zajistí komfortní prostory pro jednání v náruči Národního parku Podyjí. Rádi pro Vás zorganizujeme pestrý program různého zaměření a náročnosti. Podle Vašich představ a časových možností skloubíme firemní školení se skupinovou zábavou. Adrenalinové sporty či týmové hry s ochutnávkou vína či vyhlídkovou plavbou lodí.
Dlouhá vranovská pláž poskytuje výborné podmínky pro koupání a vodní sporty. Třicet kilometrů rozlehlé jezero nadchne milovníky jachtingu, windsurfingu či paddleboardingu. Překrásné údolí pod spanilým barokním zámkem Vranov nad Dyjí, hlídané hrdě se tyčícím hradem Bítov a tajuplným Cornštejnem, nadchne i turistu „světoběžníka“.
• Díky příjemné teplotě a dobré kvalitě vody je zde možné koupání již od začátku června až do poloviny září. Písčité pláže s pozvolným přechodem do vody jsou vhodné i pro méně zkušené plavce. Až Vás běžné vodní hrátky přestanou bavit, můžete zkusit zdejší velké nafukovací vodní skluzavky, skákačky a tobogán.
• Kvalita vody v přehradě je pravidelně kontrolovaná a patří k těm nejlepším v České republice.
• Pláž nabízí široké spektrum služeb. V hlavní sezóně (červenec, srpen) je k dispozici zdarma až 5x týdně letní kino, tobogán, brouzdaliště, moderní dětské hřiště, prostorná dětská herna, kde denně probíhají výtvarné dílničky a animační programy pro děti. Zábavné programy mají pro děti nachystané Vodnice Jája a Sumec Lech.
Pestrý sortiment půjčovny sportovních potřeb Vám umožní vyzkoušet různé sportovní novinky jako aquazorbing, bumperball či paddleboard. Oblíbená šlapadla máme i v mini dětském provedení a je pro ně vyhrazen vlastní bezpečný prostor. Namísto klasické lodičky můžete povozit svou lásku po přehradě v elektrolodi. Dále bohatá nabídka kánoí, kajaků, windsurfů, koloběžek, horských kol včetně dětské sedačky a dalšího sportovního vybavení. Kdo chce relaxovat v poklidném tempu, může nasednout na elektrokolo či elektroskútr a objevovat krásy širšího okolí Národního parku Podyjí. Stále oblíbenější koloběžky nabízíme také na elektrický pohon, proto Vás žádné stoupání nezastaví.
• Víceúčelová hřiště na volejbal, nohejbal a další sporty, tenisové kurty, stolní tenis, pirátská loď, 3 prostorná ohniště s posezením.
• Nafukovací atrakce na suchu i ve vodě, vodní fotbálek, lanové centrum, houpačka z mostu. Wi-Fi v celém areálu kempu.
• Klimatizovaná Restaurace GAUDEO, Restaurace a pizzerie Karlička. Bezprostředně u pláže můžete využít vícero rychlých občerstvení.
Doprava:
   V červenci a srpnu jezdí do kempu denně několikrát hromadná autobusová doprava. V mimosezóně doporučujeme vlastní dopravu (ze Znojma směr Vranov nad Dyjí, v obci Lesná odbočit vpravo směr Vranovská pláž, za obcí Štítary odbočit vlevo směr Vranovská pláž).
   Pěšky nebo kolovým vláčkem z Vranova nad Dyjí přes hráz přehrady a po bílém visutém mostě.
• Pobyt s domácími mazlíčky je možný pouze v mimosezóně.

Další tipy v obci   Vranovská přehrada - pláž

Znojmo - silueta města

Kontakt

Agentura Bravissimo
Václavské nám. 1
Znojmo 669 02
Znojemsko.info na Facebooku Znojemsko.info na Instagram Znojemsko.info na Twitteru Naše videa na Youtube

PARTNEŘI PROJEKTU

© 2002 - 2024 | Provozovatel: Agentura Bravissimo
Veškeré materiály (fotografie, mapy, texty) jsou chráněny autorským zákonem a jejich použití musí být odsouhlaseno provozovatelem webu.
SEO webu sledují SEO nástroje.cz

Seo servis