Znojemsko.info


Penzion Přehrada

rekreační zařízení v Národním parku Podyjí

Tel: 737 72 89 17, 731 94 75 17
Havlíčkovo nábřeží, Vranov nad Dyjí
E-mail: recepce@penzionprehrada.cz
www.penzionprehrada.cz
Kapacita: 10 bungalovů

Penzion Přehrada nabízí ubytování v krásném, klidném a romantickém prostředí Vranova nad Dyjí, v těsné blízkosti zdejší přehrady a pláže. Od samotné hráze přehrady je areál vzdálen cca 300 m a od pláže necelých 10 minut běžnou chůzí. Penzion Přehrada je samostatným areálem uzavřeného a hlídaného střediska s možností parkování. Penzion nabízí 10 bungalovů, z nichž je každý vybaven 5 lůžky, sociálním zařízením, sprchou, kuchyňským koutem s lednicí. Společně s Vaší návštěvou zde rádi uvítáme i vaše zvířecí miláčky.

V hlavní budově Penzionu Přehrada lze využívat společenskou místnost, půjčovnu sportovních potřeb včetně čím dál žádanějších jízdních kol. Penzion nabízí i velké množství specifických možností jak využít volné chvíle, neboť k rozsáhlému areálu také patří: bazén i s dětským brouzdalištěm, hřiště pro míčové hry i tenis či badminton, prostor pro stolní tenis, ruské kuželky, ohniště, party gril, terasa s letní zahrádkou.
Znojmo - silueta města

Kontakt

Agentura Bravissimo
Václavské nám. 1
Znojmo 669 02
Znojemsko.info na Facebooku Znojemsko.info na Instagram Znojemsko.info na Twitteru Naše videa na Youtube

PARTNEŘI PROJEKTU

© 2002 - 2024 | Provozovatel: Agentura Bravissimo
Veškeré materiály (fotografie, mapy, texty) jsou chráněny autorským zákonem a jejich použití musí být odsouhlaseno provozovatelem webu.
SEO webu sledují SEO nástroje.cz

Seo servis