Znojemsko.info


Hotel N

hotel v okrajové části města

Tel: 515 22 81 64
Fax: 515 22 81 65
Přímětice 62, 669 04 Znojmo
E-mail: manager@hoteln.cz
E-mail: recepce@hoteln.cz
www.hoteln.cz
Otevřeno: nonstop
Kapacita: 70 lůžek s možností přistýlek
Kapacita stravování: restaurace 70 míst, vinárna 90 míst, snackbar 25 míst, 2 salonky 15 míst

Každý pokoj je vybaven minibarem, televizorem, telefonem a radiobudíkem.

Nabízíme ochutnávky vína, konání svateb, firemních akcí, kongresů. Hotel N se krom ubytování Znojmo specializuje na firemní prezentace, kongresy, školení a semináře. Ideálně uzpůsoben je i pro pořádání společenských a kulturních akcí.

Velkou předností Hotelu N, která stojí za samotný cíl návštěvy, je jeho přímé propojení s unikátním vinným sklepem ve tvaru kříže z poloviny 18. století. Tento sklep se řadí k největším křížovým sklepům na světě. Kromě tohoto unikátu nabízí Přímětice ještě jednu nebývalou podívanou. Na místní faře sestrojil v roce 1754 farář a badatel Prokop Diviš svůj bleskosvod - předchůdce dnešního hromosvodu. Jeho věrná kopie je stále vyhledávanou turistickou atrakcí.

Hotel N - zakwaterowanie Znojmo Hotel N znajduje się z Znojmie niedaleko granic z Austrią. Zlokalizowany jest więc w bardzo dogodnym miejscu na głównej trasie Waszej drogi urlopowej z Polski do Chorwacji, Włoch lub do Alp. Hotel N oferuje bardzo przyjemne i komfortowe zakwaterowanie po bezkonkurencyjnych cenach. U nas możecie sobie nie tylko odpocząć, ale też przenocować, dla naszych gości przygotowane są również inne ciekawostki i atrakcje! Hotel N specjalizuje się w organizowaniu imprez firmowych, prezentacji, szkoleń, sympozjów. Idealnie nadaje się również do organizowania spotkań towarzyskich i kulturalnych.
www.hoteln-znojmo.pl
Znojmo - silueta města

Kontakt

Agentura Bravissimo
Václavské nám. 1
Znojmo 669 02
Znojemsko.info na Facebooku Znojemsko.info na Instagram Znojemsko.info na Twitteru Naše videa na Youtube

PARTNEŘI PROJEKTU

© 2002 - 2024 | Provozovatel: Agentura Bravissimo
Veškeré materiály (fotografie, mapy, texty) jsou chráněny autorským zákonem a jejich použití musí být odsouhlaseno provozovatelem webu.
SEO webu sledují SEO nástroje.cz

Seo servis