Znojemsko.info


Chatová osada U Lesa

chaty se nachází u hlavní pláže Vranovské přehrady, přímo v centru v borovém lese

Tel: 603 23 80 55
Fax: 568 40 81 80
671 03 Vranov nad Dyjí
E-mail: info@chatyvranov.cz
www.chatyvranov.cz
Otevřeno: V.-IX.
Kapacita: 15 chatek od 2-lůžkových až po 5-lůžkové, 1 apartmánová chata pro 5 osob a 4 bungalovy (4-6 osob)

Areál je oplocen a nabízí naprosté soukromí pro ubytované. Parkování automobilů je zdarma a je situováno uvnitř areálu, kam dojedete dle jasně viditelné navigace. Většina chatek je dvoupatrových s venkovním posezením pod krytou pergolou.

Vybavení chatek: 2-5 lůžkové - zásuvka 220 V, osvětlení, lůžka, lůžkoviny, skříň na šaty, stolek, židle, lednička s mrazáčkem, vařič, rychlovarná konvice, základní nádobí, venkovní kryté posezení, WC a sprchy jsou zdarma společné v areálu. Apartmánová chata - zásuvky 220V, osvětlení, lůžka, lůžkoviny, skříň na šaty, stolek, židle, lednička s mrazáčkem, komplet zařízená kuchyňka s el. vařičem, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, základní nádobí, rádio, TV, SAT, sprcha, WC, venkovní kryté posezení. Bungalovy - zásuvky 220V, osvětlení, 2 oddělené pokoje po 2-lůžkách, lůžkoviny, skříňě na šaty, stolek, židle, lednička s mrazáčkem, komplet zařízená kuchyňka s eletrickým vařičem, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, základní nádobí, TV, rádio, sprcha, WC, venkovní kryté posezení. K celkovému vybavení areálu patří vlastní parkoviště zdarma, otevřené ohniště, udírna, 6x zahradní gril, ruské kuželky, hřiště pro petanq, stolní tenis, badminton, softenis, dětské prolézačky se skluzavkou, pískoviště, lanový park, úschovna kol, společenská místnost s TV, SAT, DVD, automatická pračka, přebalovací pult, dětská vanička, zapůjčení různých společenských her, úschovna kol, cykloturistických map. Toto místo je ideální pro strávení jak pobytové rodinné rekreace, tak pro sportovně založené klienty, pro které je zde připraveno mnoho turistických tras do překrásného okolí Vranovské přehrady s návštěvou nedalekého vranovského zámku. Chatky jsou vhodné pro školní výlety, rybáře a v neposlední řadě i jako místo setkání přátel a různých firemních i soukromých akcí.

Další tipy v obci   Vranovská přehrada - pláž

Znojmo - silueta města

Kontakt

Agentura Bravissimo
Václavské nám. 1
Znojmo 669 02
Znojemsko.info na Facebooku Znojemsko.info na Instagram Znojemsko.info na Twitteru Naše videa na Youtube

PARTNEŘI PROJEKTU

© 2002 - 2024 | Provozovatel: Agentura Bravissimo
Veškeré materiály (fotografie, mapy, texty) jsou chráněny autorským zákonem a jejich použití musí být odsouhlaseno provozovatelem webu.
SEO webu sledují SEO nástroje.cz

Seo servis