Znojemsko.info


Camp Bítov – Vranovská přehrada

navštivte nejlépe hodnocený kemp roku 2013 v ČR

Tel: 605 84 29 65
671 10 Bítov
E-mail: info@camp-bitov.cz
www.camp-bitov.cz
Kapacita: 200 stan. jednotek, 80 přípojek pro karavany, 160 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových chatkách, 64 nových zděných bungalovů (apartmány)

Bungalovy (zděné apartmány) mají sociální zařízení, vybavenou kuchyňku, TV, ložnici a venkovní posezení. Camp Bítov se nachází na Vranovské přehradě - zátoka v Bítově. Vybavení: bezbarierové sociální zařízení, prádelna, spol. místnost, připojení na ant. rozvod, lednice, připojení WIFI, půjčovna sport. potřeb, ping-pong, trampolína, dětské hřiště, beach volejbal, Vodní park v kempu Bítov - brouzdaliště pro děti, relaxační a plavecký bazén, tobogánek, dětský koutek a animační programy.

Večerka se sólovou trubkou ze 100 m vysoké skály nad campem, divadelní představení na hradě Cornštejně, kulturní programy na hradě Bítově.
Výlety: Bítovský hrad, auto muzeum TATRA, Vranovský zámek, zámek Uherčice, cyklotrasy Národním parkem, Podyjí-Thayatal, Znojmo, Telč, Slavonice, Rakousko.
Mimosezonnní slevy!
Slevy pro školní zájezdy!
Zařízení zvítězilo v hodnocení návštěvníků v anketě Kemp roku 2013 Zařízení získalo ocenění Nejlepší kemp v Jihomoravském kraji v hodnocení návštěvníků v anketě Kemp roku 2013 Zařízení získalo ocenění kemp s nejlepším poměrem cena / nabízené služby v hodnocení návštěvníků v anketě Kemp roku 2013

Další tipy v obci   Vranovská přehrada - Bítov

Znojmo - silueta města

Kontakt

Agentura Bravissimo
Václavské nám. 1
Znojmo 669 02
Znojemsko.info na Facebooku Znojemsko.info na Instagram Znojemsko.info na Twitteru Naše videa na Youtube

PARTNEŘI PROJEKTU

© 2002 - 2024 | Provozovatel: Agentura Bravissimo
Veškeré materiály (fotografie, mapy, texty) jsou chráněny autorským zákonem a jejich použití musí být odsouhlaseno provozovatelem webu.
SEO webu sledují SEO nástroje.cz

Seo servis