Znojemsko.info

Akce

Rockování výstava

Rockování výstava

25. 1. 2019 - 7. 4. 2019
Dům umění

Výstava Rockování v mázhasu Domu umění zachycuje pohled několika regionálních i neprofesionálních fotografů před, na i za rockovou stage. Ve spolupráci s rockovým klubem Boomerang v Hlubokých Mašůvkách u Znojma byli fotografové osloveni se zadáním, aby sami vybrali několik fotografií ze svých archivů, které by zachytily onu „živočišnou“ atmosféru rockových koncertů z jejich úhlu. Proto neuvidíte pouze fotografie kapel a vystupujících, ale také fanoušky i okamžiky, které ke správnému rockovému koncertu patří.

Na březen pak připravujeme „VINYL burzu“. O víkendu 16. - 17. 3. od 14 do 17,00 hodin si můžete koupit, vyměnit nebo prodat nejen LP a SP vinyly, ale také CD, časopisy i kuriozity s hudební tématikou. Pokud máte zájem o prodej nebo prezentaci svých kousků, můžete si rezervovat stůl (max. 2) na mailu propagace@muzeumznojmo.cz nebo na telefonu 515282229, 737260892.


E-mail: info@muzeumznojmo.cz
Web: www.muzeumznojmo.cz
Znojmo - silueta města

Napište nám
Vaše jméno
Váš E-mail
Aktuální rok
Zpráva

Kontakt

Agentura Bravissimo
Václavské nám. 1
Znojmo 669 02
Znojemsko.info na Facebooku Znojemsko.info na Instagramu   Znojemsko.info na Twitteru Naše videa na Youtube

PARTNEŘI PROJEKTU

© 2002 - 2019 | Provozovatel: Agentura Bravissimo
Veškeré materiály (fotografie, mapy, texty) jsou chráněny autorským zákonem a jejich použití musí být odsouhlaseno provozovatelem webu.";
SEO webu sledují SEO nástroje.cz

Seo servis