Znojemsko.info

Přidat akci

Chcete nám poslat tip na akci na Znojemsku? Můžete zde:

Přidat akci

Nejbližší akce

4
květen
-
29
červen
2023

Salsa pro začátečníky - taneční kurz

17:00–18:30 Vzdělávací a naučné akce Hudba a tanec
Od 4.května 2023, 17:00-18:30 a dále každý čtvrtek ve stejnou dobu po 9 týdnů.
Přijďte se naučit skvělý nový tanec, odreagovat se a seznámit se s novými lidmi. Na kurzu se naučíte základní krok a několik základních figur salsy. Kurz je vhodný pro jednotlivce i pro páry. Místo konání: Pivnice na školce, Pražská sídliště 2502, Znojmo. Pro více info můžete volat na tel.: 723 019 417. Těšíme se na nové salseros ze Znojma. :-)
9
červen
-
1
říjen
2023

Apolenka z modrotisku

Historie Kultura a umění Technika a řemesla Folklór a tradice Akce pro děti Vzdělávací a naučné akce
Výstava Apolenka z modrotisku navazuje na stejnojmennou knížku pro děti, která malým čtenářům přibližuje technologii tradiční výroby modrotisku.
10
červen
2023

LAHOFER Run

Víno Sport a adrenalin Příroda Soutěže
3. ročník běžeckého závodu LAHOFER Run se koná v rámci Znojemského běžeckého poháru, a stejně jako loni se startuje v 9:30 hod. přímo z areálu Vinařství LAHOFER v Dobšicích u Znojma. Pro všechny běžecké nadšence je připravena trať vedená kolem místních vinohradů s délkou cca 8 km. Diváci mohou start i cíl závodu sledovat navíc přímo z vyhlídkové střechy vinařství.
10
červen
2023

Za hradbou v bezpečí

Historie Technika a řemesla Akce pro děti Vzdělávací a naučné akce TOP akce Vojáci a šermíři Soutěže
Poznávat technické památky můžete i díky projektu Technického muzea v Brně nazvanému "Na výlety se Šroubkem a Matičkou". Zavedou vás do jednoho z jeho 7 objektů v jihomoravském kraji a zábavnou formou přiblíží kouzlo technických památek a starých řemesel i malým návštěvníkům. V červnu se se Šroubkem a Matičkou vydejte do Šatova, kde bude v Areálu československého opevnění a železné opony u veřejnosti zpřístupněného vojenského srubu Zahrada probíhat celodenní program určený zejména rodinám s dětmi. Bude zaměřen na historii opevňování už od dob Římanů a na děti čeká spousta úkolů inspirovaných právě tímto tématem.
10
červen
2023

Vrabčák Fest 2023

12:00–23:00 Hudba a tanec Kultura a umění Akce pro děti Příroda
V areálů Vrabčí hájek v Moravském Krumlově se můžete těšit na nabitý program a zábavu, o kterou se od 12 hod. postarají kapely Desmond, Jakub Děkan, Atmo Music, Kern, Šrouby a matice nebo Hrad 92. Pro nejmenší bude odpoledne dětská diskotéka s DJ IZZY a žonglerem Jonášem. A samozřejmě nebude chybět spousta aktivit, které zajistí klub Coolna.
17
červen
2023

Otevřené sklepy Chvalovice

10:00–22:00 Víno Hudba a tanec Folklór a tradice Gastronomie Příroda
Chvalovická sklepní ulička se v polovině června už podvanácté otevře všem milovníkům dobrého vína a nabídne ochutnávky přímo ve sklepích chvalovických vinařů i bohatý doprovodný program. Poznejte jedinečný kolorit pískovcových sklepů, přívětivost místních lidí, neposkvrněnou přírodu, klid a veliký výběr jedinečných vín.
24
červen
2023

Hnanická vinná stezka + Malé otevřené sklepy

Víno Hudba a tanec Sport a adrenalin Folklór a tradice Gastronomie Příroda
Oblíbená vinařsko-turistická akce vás i letos zavede do malebných vinohradů v okolí Hnanic na prahu Národního parku Podyjí. Zároveň se otevřou vinné sklepy v hnanických sklepních uličkách a nabídnou své tekuté poklady. Start je ve vestibulu hnanického Obecního úřadu a každý platící návštěvník obdrží na startu skleničku, mapku s vyznačenou trasou a seznamem zapojených vinařství. Trasa stezky končí v hnanické sklepní uličce, kde bude připraveno i občerstvení a muzika.
24
červen
2023

Vítání léta ve Vrbovci

Hudba a tanec Sport a adrenalin Akce pro děti Příroda Soutěže
Trošku opožděný Dětský den a trošku urychlené zahájení prázdnin, ale za to naprosto přesné otevírání Vrboveckého koupaliště. Odpoledne vás v jeho travnatém areálu čeká skákací centrum, pěna, jízda na konících i motorkách, hry a soutěže, kejklířské vystoupení i večerní jam session s kytarami, stezka odvahy, a pokud si postavíte stan, tak i přespání v něm.
1
červenec
-
31
srpen
2023

Letní hradovánky

Historie Kultura a umění Folklór a tradice Akce pro děti Vzdělávací a naučné akce TOP akce Vojáci a šermíři
Zábavný prázdninový program pro celou rodinu v prostorách Znojemského hradu, jednoho ze 6 objektů Jihomoravského muzea ve Znojmě.
1
červenec
-
31
srpen
2023

Léto na Cornštejně

Hudba a tanec Historie Kultura a umění Technika a řemesla Folklór a tradice Akce pro děti Příroda Vzdělávací a naučné akce TOP akce Vojáci a šermíři Trhy a shopping Soutěže
Jihomoravské muzeum ve Znojmě připravuje každoročně pestrý prázdninový program i pro návštěvníky zříceniny hradu Cornštejn nedaleko obce Bítov.
1
červenec
2023

Zpátky v čase - rodinný festival

12:00–01:00 Kultura a umění Hudba a tanec Akce pro děti Soutěže
Čeká na vás bohatý celodenní program pro všechny generace. Jako každý rok, i tentokrát vás přivítáme na soutěžních stanovištích, kde si starší připomenou a mladší vyzkouší retro hry, které se dřív hrály na každém volném plácku. Děti si vyzkouší jak se dřív skákalo přes gumu, jak se hrála balonová nebo švihadlová školka a spoustu dalších pokladů. Rodiče budou mít za úkol svým dětem tyto hry vysvětlit a předvést. Buďte si jistí, že si u toho společně užijí spoustu legrace.
Kromě her na vás čeká také spousta další zábavy. Vystoupení hudebních kapel, známých hostů, pouťových atrakcí... a "možná přijde i kouzelník..."
Vstupenky na www.ticketportal.cz
5
červenec
2023

Pokáč (Hudba na vinicích)

18:00–22:00 Víno Hudba a tanec Kultura a umění TOP akce
V rámci letního festivalu "Hudba na vinicích" vystoupí ve Vinařství LAHOFER v Dobšicích u Znojma i známý český hudebník vystupující pod jménem Pokáč.Znojmo - silueta města

Kontakt

Agentura Bravissimo
Václavské nám. 1
Znojmo 669 02
Znojemsko.info na Facebooku Znojemsko.info na Instagram Znojemsko.info na Twitteru Naše videa na Youtube

PARTNEŘI PROJEKTU

© 2002 - 2023 | Provozovatel: Agentura Bravissimo
Veškeré materiály (fotografie, mapy, texty) jsou chráněny autorským zákonem a jejich použití musí být odsouhlaseno provozovatelem webu.
SEO webu sledují SEO nástroje.cz

Seo servis