20. 04. 2018- svátek má Marcela

Vítejte v knize návštěv.

Děkujeme za vaše příspěvky do diskusí a cenné poznatky, které nám velmi pomáhají. Nepleťte si prosím knihu návštěv s bezplatnou inzercí. Komerční zápisy budou ihned redakcí mazány.

Jméno a příjmení
Email:
Zpráva
Tento kód přepište do pole Potvrzovací kód:
Potvrzovací kód
15. 04. 2004 - Marek Litzman
litzman.jr@seznam.cz

Dobrý den. Díval jsem se na Vaše stránky, protože se má ve Znojmě konat vernisáž malíře a grafika Josefa Wagnera a já jsem nevěděl datum. To u Vás však uvedeno nebylo. Vzhledem k tomu, že se v "akcích" zabýváte i věcmi, které nejsou příliš podstatné, si myslím, že byste mohli uvést i pozvánku na jeho výstavu. Ta se uskuteční v prostorách fy PEGAS a.s.na ulici Přímětická čp. 86 ode dne 14. 5. 2004, vernisáž od 16:30. Jde o malíře, který je znám především ve Francii a jeden z jeho "fanoušků" se rozhodl mu sestavit výstavu grafik (a několika málo obrazů, výstava je opravdu zaměřená spíše na grafiky) i v ČR, kde zatím nevystavoval. Několik jeho děl jsem již shlédla avelmi se mi zalíbila a také se řadím k jeho příznivcům. Všem tuto výstavu doporučuji také.
Odpověď redakce:
Vážený pane Litzmane, velice Vám děkujeme za Vaši připomínku. Do odkazu "Akce" uvádíme pouze akce, o kterých dopředu víme. Vámi uvedenou informaci o vernisáži Josefa Wagnera jsme samozřejmě ihned zveřejnili. S pozdravem redakce www.znojemsko.info
06. 04. 2004 - Evík
kocourkovae@centrum.cz

Hele ty stránky jsou fakt dobrý. Znojmo už jsem navštívila milionkrát a přesto vidím , že jsem ještě neviděla všechno. Ale opravdu by se sem mohlo přidat místa s nějakými obchody.
Odpověď redakce:
Těší nás pochvala za provedení stránek. Obchody zatím nejsou zařazeny, protože náš server se nezabývá nákupní turistikou. Možná někdy v budoucnu stránky tímto směrem rozšíříme.
02. 04. 2004 - Přemek Beneš
212121@tiscali.cz

To Petr: o tech "peknych" strankach to myslis vazne ? ..jste se lidi zblaznili, nebo co ? ---->> no a ujistuju te, ze ty linky nefungujou vubec v zadnym prohlizeci :-; (no mozna BeOs :) ) .. to asi nebude chyba u tebe :) To "provozovatel" : je videt, ze disponujete uzasnou fantazii a originalitou ! Opravdu KREATIVNI !! :)
Odpověď redakce:
Děkujeme za zajímavou připomínku. Bohužel však Vaše rozhořčení není oprávněné. Stránky jsou testovány na prohlížečích Netscape 7.0., Mozilla 1.6 a IE 5.0. Pro funkčnost odkazů je nutné mít povoleno skriptování. To se zapíná v záložce Nástroje->Možnosti sítě Internet->Zabezpečení->Síť internet. Pokud je skriptování zakázáno nebudou odkazy v hlavní nabídce fungovat.
31. 03. 2004 - petr
petr@seznam.cz

Moc pekne stranky. Je taky neco pod odkazy "O regionu", "Infostrany" apod.? Nejde mi na to kliknout, asi to bude tim, ze stranky maji fungovat jen v MS IE :(
Odpověď redakce:
Děkujeme za vaši připomínku. Stránky jsou testovány na prohlížečích Netscape 7.0., Mozilla 1.6 a IE 5.0. Pro funkčnost odkazů je nutné mít povoleno skriptování. To se zapíná v záložce Nástroje->Možnosti sítě Internet->Zabezpečení->Síť internet. Pokud je skriptování zakázáno nebudou odkazy v hlavní nabídce fungovat.
01. 03. 2004 - Otto Skokan
otto.skokan@seznam.cz

Pěkná stránka ..., ale postrádám zde fotografie historické, zachycující město a změny v něm. Nestálo by za úvahu rozšířit stávající fotogalerii o fotografie amatérské, dosud nikde nepublikované? Určitě se najde plno amatérů, kteří přispějí svými úlovky.
Odpověď redakce:
Děkujeme za pochvalu, která nás samozřejmě těší. Co se týče fotografií, využíváme vlastní databázi fotografií, která je již ošetřená z hlediska autorského zákona.
28. 02. 2004 - Nedvídek milan
nedvidek@c-box.cz

Dobrý den, stránky jsou vcelku pěkné,ale schází mi tady informace(odkazy ) na firmy působící v regionu.
Odpověď redakce:
Děkujeme za připomínku, ale skutečně se nezabýváme firmami, působícími na znojemsku. Zkuste server www.znojman.cz, který je tímto směrem zaměřen.
17. 02. 2004 - Lucie
cucka@zssz.cz

Stranky se mi zdaji celkem prehledne,akorat jsem zde nenasla zadne informace o mestskem krytem bazene...docela skoda:(
Odpověď redakce:
Děkujeme za připomínku. Informace o městském bazénu hledejte spíš na stránkách prpvozovatele tohoto bazénu www.znojmocity.cz
15. 02. 2004 - pan X
zblovice@quick.cz

Uvítali bychom,kdyby se tu objevili významné osobnosti Znojemska!!!
Odpověď redakce:
Děkujeme za připomínku.Můžete nám upřesnit o jaké osobnosti se Vám jedná? Historické osobnosti jsou publikovány jak v rámci tras tak i v kalendáriu.
14. 02. 2004 - Antonín Ondrák
a.ondrak@centrum.cz

Zdravím Znojmo. Jako rodák z tohoto krásného města musím říci, že se mi stránky a informace moc líbí. Mnohá jiná města nedosahují zdaleka této Vaší úrovně.(Jen v informacích máte uvedena u jednotlivých zajímavých objektů už stará, neplatící telefonní čísla. Nepůsobí to dobře. Přece jen je to už dlouho, co se změnila.) Jinak přeji stálé zdokonalování a mnoho spokojených návštěvníků webových stránek, ale i skutečných návštěvníků Znojmä a okolní nádherné přírody a historických míst. JUDr. Ondrák, Hradec Králové
Odpověď redakce:
Děkujeme za připomínku. jsme soukromá firma, která stránky tvoří a provozuje v podstatě z vlastních financí s podporou některých komerčních subjektů (viz banery vpravo nahoře) Snažíme se skutečně vyplnit mezery na místním trhu, chudém na informace pro turisty. Náš server byl již oceněn stříbrnou medailí za propagaci turismu v ČR, tak to snad děláme dobře:-) Telefonní čísla jsou již opravena.
10. 02. 2004 - tomas
tomas@tomas.cz

Zdravi vas Brno...jinak Znojmo neni spatny mesto, to se musi nechat...
PARTNEŘI

Město Znojmo
Jihomoravský kraj
IT Consulting CZ Znojemský týden
Veškeré materiály (fotografie, mapy, texty) jsou chráněny autorským zákonem
a jejich použití musí být odsouhlaseno provozovatelem webu
© 2018 - Provozovatel: Agentura Bravissimo, Znojmo

SEO webu sledují SEO nástroje.cz
REKLAMA
Jevisovice
REKLAMA
Shop & Fun
Facebook
Facebook
Kam na oběd?